MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9794484
nr 979 4484
Sekretär
snedklaff, 1800-tal, längd: 90 cm, djup: 43 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:38:42
7/9 19:31:44